Klasická masáž

Klasická masáž prospieva k celkovej vitalite organizmu, napomáha regenerovať a uvoľňuje svalové spazmy.
Svalové spazmy vznikajú nadmerným zaťažovaním svalov, nedostatočným pitným režimom alebo nedostatkom niektorých minerálov. Masážou vieme uvoľniť celé telo a dopriať mu zaslúžený odpočinok.

Bankovanie

Terapia, pri ktorej pomocou ohňa dosiahneme podtlak v sklenenej banke a tým dokážeme uvoľňovať hlboké svalové spazmy prípadne blokády. Po terapii klient odchádza často krát s podliatinami ale tie nám dokážu indikovať celkový zdravotný stav. Podliatiny miznú v priebehu 5-7 dní a telo sa postupne zbavuje toxínov, ktoré sa uvoľnili. Bankovanie je stará čínska metóda a čaká len na vás, aby ste spoznali jej blahodarné účinky.

Reflexná masáž

Čínski lekári, ktorí túto metódu používali od nepamäti vedeli, že chodidlo je druhým mozgom. Reflexná terapia Vás naučí, že každá časť tela je zastúpená v oblasti ruky a nohy, a že pritláčanie na špecifické oblasti na rukách či nohách môže mať liečebné účinky na orgány a iné časti tela.

Tejpovanie

 Kinesio tape je elastická páska, tzn. že dosiahneme dekompresiu lymfatickej a krvnej cirkulácie, zníženie tlaku na receptory a radu elektrochemických zmien, čo klient pociťuje ako zníženie bolesti a často aj tepelné prehriatie lepenej oblasti. Vďaka "tejpingu" teda odstránime bolesti, spevníme potrebnú oblasť a odstránime namáhanie daného svalu. 

Medová masáž, relaxačná masáž, športová masáž, poradenstvo a iné..